2011. november 17., csütörtök

"Ведай! Воюй! Владей!" küzdősport torna beszámoló.

2011 november 4. én a Nemzeti Egység Napja tiszteletének alkalmából Oroszországban egy küzdősport tornát szerveztek az "Ellenállás" elnevezésű szervezet és a White Rex NS és küzdősport márka.
A torna nagy tömeget vonzott maga köré,körülbelül 120 versenyző vett részt 8 külömböző súlycsoportban.
A tornán 32 győztes volt,súlycsoportonként az elsőt,másodikot és két harmadik helyezettet díjaztak.
Megközelítőleg 700 ember volt kiváncsi a tornára és megkell jegyezni,hogy sok családos ember jött el,rengeteg fiatal gyermek részvételével.A torna megközelítőleg 6 órát tartott de ezalatt a közönség nem fogyatkozott meg mivel nagyon szórakoztató és izgalmas harcokban volt részük.
A versenyen barátságos légkör uralkodott,a résztvevők nagyon kedvesek voltak ellenfeleikkel szemben,segítették és támogatták egymást.
Az egész rendezvény sikeres volt,elégedettek voltak a szervező,a résztvevők és a vendégek is.